HAKKIMIZDA

2019 yılında kurulan ENDEAVOUR RECORDS, dijital müzik dağıtımı ve müzisyenler için tanıtım hizmetleri sunar.
Endeavour Records - Dijital Müzik Dağıtımı ve Tanıtım

Anlayış

ENDEAVOUR RECORDS, dijital araçların imkanlarını en iyi şekilde kullanarak verimliliği hedefleyen bir anlayışla; veri temelli, ölçülebilir ve özelleştirilmiş hizmetler sunar.

Müzik endüstrisindeki gelişmeleri yakından takip eder ve çağa uygun, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretir.

Hizmet Modeli

ENDEAVOUR RECORDS, bir plak şirketinin sunabileceği bütün hizmetleri, geniş partner ağıyla birlikte sunar. Ancak bilinen anlamıyla bir plak şirketi değildir. Müzik endüstrisinde yeni bir kavram olan “label services” anlayışıyla çalışır. Plak şirketlerinin sanatçılarına sunduğu hizmetleri, özelleştirilmiş bir şekilde eserlerin asıl haklarına sahip olmadan sağlar. Kısacası Endeavour’da ömür boyu süren kontratlar, tutulmayan sözler yoktur. Sanatçılar ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda seçtikleri hizmetleri alırlar.

ENDEAVOUR RECORDS, sanatçıların elde ettikleri telif gelirlerinden pay almaz.

Dijital müzik dağıtımı hizmetinde sanatçılara sorunsuz bir deneyim sağlamayı amaçlarken, süresi karşılıklı olarak belirlenmiş anlaşmalarla, geçici süreyle, eserlerin dağıtım haklarına sahip olur. Tanıtım hizmetlerinde ise verimli sonuçları hedefler ve şeffaf raporlamalar sunar.

Neden ENDEAVOUR?

Müzik endüstrisindeki güncel gelişmeleri ve uygulamaları yakından takip ederiz.

Her sanatçının/grubun ihtiyaçlarının, hedef kitlesinin ve bütçesinin farklı olduğunun bilincinde, projeye özel stratejiler belirler, bütçeleri verimli kullanır ve en uygun fiyatları sunmaya gayret ederiz.

Veri bazlı, ölçülebilir hizmetler sunarız.

Dijital araçları en iyi şekilde kullanırız.

Standartlaşmış pratiklere bağlı kalmaz, yeni ve yaratıcı çözümler üretiriz.