HİZMETLERİMİZ

Dijital müzik dağıtımı. Başta Spotify olmak üzere 200'den fazla müzik servisinde şarkılarınızı yayınlıyoruz.

DİJİTAL MÜZİK DAĞITIMI

Endeavour, bağımsız müzisyenlerin eserlerini dijital platformlara sorunsuzca ulaştırır. Telif gelirlerini şeffaf raporlamalarla direkt olarak sanatçılara iletir.

TANITIM

Müziğinizin hedef kitlesine ulaşması sağlamak için tanıtım stratejinizi belirliyor, gerekli bağlantıları kuruyoruz. Dijital alandaki bütün servisleri verimli bir şekilde kullanarak ölçülebilir sonuçlara dayalı, organik geri dönüşleri hedefleyen stratejiler oluşturuyor ve uygulamaya koyuyoruz. 

Müzisyenler için tanıtım, playlist, sosyal medya vb. hizmetler.
Kayıt, mix ve mastering hizmeti.

KAYIT / MIX / MASTERING

Proje aşamasındaki parçalarınızı istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda Türkiye’de ve dünyada doğru isimlere ulaştırıyoruz.

KARİYER PLANLAMA

Parçalarınız hazır, her şey yolunda ancak nasıl ilerleyeceksiniz? Gelin, müzik kariyerinizi birlikte planlayalım.

Müzisyenler için kariyer planlama hizmeti.
Podcast dağıtımı servisi.

PODCAST DAĞITIMI

Podcastlerinizi Spotify, iTunes, Stitcher, Google Podcasts, Pocket Casts, Overcast, Acast başta olmak üzere popüler podcast platformlarına iletiyoruz. Bütün süreci yönetebileceğiniz kullanışlı bir panel, web sitesi ve Patreon entegrasyonu sağlıyoruz.

Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

info@endeavourrecords.com

Endeavour Records, bağımsız müzisyenlere ve plak şirketlerine yönelik dijital müzik dağıtımı ve dijital pazarlama hizmetleri sunar.

Ürettiğiniz eserlerin sorunsuzca dijital müzik platformlarında yer almasını sağlar ve talepleriniz dahilinde tanıtım hizmetleri planlar ve uygular.

Her projenin ihtiyaçları, bütçesi ve hedefleri farklıdır. Bu nedenle Endeavour’da her kampanya özel olarak tasarlanır.

Yoğunluk sebebiyle dağıtım ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçıları kabul edememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.