KAYIT / MIX / MASTERING

Kayıt

Profesyonel bir stüdyoda kayıt yapmak isteyen bağımsız müzisyenlere Ankara ve İstanbul’da anlaşmalı stüdyolarımızda uygun fiyatlarla kayıt imkanı sunuyoruz.

Mix / Mastering

Kayıt yaptınız ancak parçalarınızın biraz dokunuşa mı ihtiyacı var? Türkiye’nin ve dünyanın önemli stüdyolarında mix-mastering imkanı sağlıyoruz. Türünüzün öne çıkan sanatçılarıyla çalışmış prodüktörler ve ses mühendisleriyle projenizi şekillendiriyoruz.

Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

info@endeavourrecords.com
İyi bir parça ancak iyi bir kayıt, iyi bir miksaj ve iyi bir mastering ile potansiyeline ulaşır. Kayıt, mix ve mastering hizmetinde öncelikle endüstri standartları korunmalı, daha sonra müzisyenin, türün ve hedef kitlenin ruhuna uygun dokunuşlar yapılmalıdır.
İyi bir stüdyoda her zaman iyi sonuçlar elde edilmeyebilir, iyi bir ses mühendisinin sizin müzik türünüzde deneyimi olmayabilir. Prodüksiyon aşamasında her tercih önemlidir.
Endeavour’da her sanatçı, her proje tek tek ele alınır. Bize ulaşırken (varsa) yayınlanmış parçalarınızı, Spotify sanatçı profilinizi, sosyal medya hesaplarınızı mesajınıza eklemeniz, size daha nitelikli bir dönüş sağlamamıza yardımcı olacaktır.
Yoğunluk sebebiyle dağıtım ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçıları kabul edememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.