Spotify'a Nasıl Şarkı Yüklenir?

Şarkılarınızı Spotify’a yükleyerek hayranlarınıza ulaşmak mı istiyorsunuz?
Dijital müzik dağıtımı için doğru adrestesiniz.

Ücretli ve ücretsiz dijital müzik dağıtımı hizmetimizle bağımsız müzisyenlerin yanındayız.

Dijital Müzik Dağıtımı

Albüm, single ve EP’lerinizi başta Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal, iTunes ve Youtube Music olmak üzere 200’den fazla platforma ulaştırıyoruz. Her şeyin yolunda gittiğinden emin oluyoruz.

Sanatçı Profili

Başta Spotify ve Apple Music olmak üzere dijital müzik platformlarında ve isteğinize bağlı olarak Shazam, Apple Siri gibi müzik tanımlama uygulamalarında profilinizi oluşturuyormanızı sağlıyoruz.

Telif Takibi

Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal, iTunes, YouTube, YouTube Music, Facebook ve Instagram gibi dijital platformlarda eserleriniz çalındığında oluşan telif gelirlerini periyodik olarak tarafınıza raporluyor ve aktarıyoruz.

Dijital müzik servisleri, dijital müzik marketleri, Instagram ve TikTok da dahil dünyanın dört bir yanından 200'ü aşkın serviste yer alın.

Bilgilendirme

Spotify, Apple Music, YouTube gibi platformların marka rehberleri hakkında bilgilendirme sağlayarak platformların logo vb. materyallerini doğru kullanmanızı sağlıyor, ihlallerin önüne geçiyoruz.

Strateji

Talebiniz doğrultusunda dağıtım planlamanızı yapıyor, zamanlama, promosyon kanalları vb. ile ilgili stratejinizi oluşturup uygulamaya koyuyoruz.

Araçlar

Dijital müzik dağıtımı sonrasında işinize yarayabilecek dijital araçları ücretsiz sağlıyor, bilgilendirme yapıyoruz.

Ücretli dijital müzik dağıtımında, telif gelirleri tamamen size ait olur. Ücretsiz dijital müzik dağıtımı seçeneğinde ise dağıtımınızın ilk yılında telif gelirlerini bize devredersiniz ancak sonraki yıllarda artan oranlarla telif gelirlerinizi size ulaştırırız.

Daha fazla bilgi için:

Dağıtım Süreci

Parçalarınız hazırsa teklif ve bilgi almak için e-posta yoluyla bize ulaşırsınız.

 

Bize iletmeniz gereken dosyaların ve detayların yer aldığı listemizi iletiriz.

Dağıtımınızın yayın tarihini ve dilerseniz stratejinizi belirleriz.

Her müzisyenin isteklerinin, hedef kitlesinin, ihtiyaçlarının ve bütçesinin farklı olduğunu biliyoruz. Endeavour'da bütün teklif ve hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyor, bütçeninizi ihtiyaçlarınız dahilinde en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Sorularınızı iletin, yanıtlayalım.

Endeavour’da ihtiyacınız olmayan hizmetler için ücret almayız. İstekleriniz ve planlarınızdan bahsedin, sizin için en uygun teklifi iletelim. 

Parçalarınız yayınlandı ama sesinizi duyurmaya mı ihtiyacınız var? Bağımsız müzisyenlerin ihtiyacı olan tanıtım ve sosyal medya hizmetlerimize göz atın.

Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.