TANITIM / DİJİTAL PR

Müzik alanının hem üretim hem de dağıtım aşamasında dijitalleştiği bir dönemde kitlelere ulaşmanın yolu da elbette dijital mecralardan geçiyor.

 ENDEAVOUR RECORDS olarak bağımsız ya da halihazırda bir plak şirketiyle çalışan sanatçılara ulusal ve uluslararası ölçekte tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Endeavour Records - Dijital Müzik Dağıtımı ve Tanıtım

Playlist Pitching

Geniş partner ağımızla; parçalarınızın hedef kitlesine ve türüne uygun, yüksek trafik alan YouTube ve Spotify listelerinde yer alması için gerekli adımları atıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Endeavour, her sanatçının kampanya hedefi ve bütçesine göre sosyal medya reklamları oluşturur. Detaylı analizler sonucu optimize edilmiş hedef kitleye sunulan reklamlarla maksimum verimliliği amaçlar.

YouTube Reklamları

Endeavour, parçanın türü ve sanatçının hedef kitlesine göre nokta atışı YouTube reklamlarıyla sanatçının bilinirliğini arttırmaya yönelik reklam kampanyaları tasarlar ve uygular.

Her müzisyenin isteklerinin, hedef kitlesinin, ihtiyaçlarının ve bütçesinin farklı olduğunun bilinciyle Endeavour’da bütün teklif ve hizmetler müzisyene göre şekillendirilir.

Şarkı Sözü Videosu

Hem zaman hem bütçe konusunda bağımsız sanatçıları zorlayan video kliplere bir alternatif olarak şarkı sözü videoları (lyrics video) günümüzde gitgide popülerleşirken, Endeavour olarak parçanıza uygun atmosferde şarkı sözü videoları hazırlıyoruz.

Kapak Tasarımı

Birlikte çalıştığımız tasarımcılarla albüm/tekli kapaklarınızı tasarlıyor ve ortaya çıkan tasarımı kampanya sürecinde tüm görsel materyallere uyarlıyoruz.

Görsel Materyal Tasarımı

Tanıtım sürecinde bütünlüklü bir görünüm sunmak ve marka ihlallerinden kaçınmak için tanıtım kampanyanızın bütün görsellerini her bir mecraya özel şekilde tasarlıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Sizin için neler yapabiliriz, birlikte kafa yoralım!

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor ve gerekli dijital araç entegrasyonlarını sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdan elde ettiğimiz verileri kampanya stratejinizi oluştururken ve reklamlarınızı planlarken kullanıyoruz.

Geribildirim

Müziğinizi dünyanın önde gelen müzik süpervizörleri, radyo DJ’leri ve müzik yazarlarına sunuyoruz.

Web Sitesi

Sosyal medyanın gücü tartışılmaz ancak web siteleri hala önemli bir yere sahip. Haberler, etkinlikler, albümleriniz ve daha fazlasının yer alacağı modüler web sitenizi tasarlıyor ve yayına geçiriyoruz.

Neden ENDEAVOUR?

Tanıtım kampanyalarımızda iki ilkeyi benimsiyoruz. Birincisi; kampanyalarımızı anlamlandırılmış verilere göre şekillendiriyor ve ölçülebilir ve organik sonuçları hedefliyoruz. İkincisi; ölçülebilir sonuçları elde etmenin ötesinde kampanyalarımızı orta ve uzun vadede sanatçının gerçek hayran kitlesi oluşturmasına yardımcı olacak şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

Tanıtım ve PR hizmetlerimiz sayfada yer alan hizmetlerle sınırlı değil. Her janra ve her hedef kitleye uygun, ulusal ve uluslarası ölçekte albüm, single ve EP bazlı kampanyalar yürütüyoruz. Ulsulararası müzik haber sitelerinden streaming servislerine, janraya özel mecralardan ana akım mecralara kadar, sanatçının ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış kampanyalarla geçici değil, kalıcı tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

info@endeavourrecords.com
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.