Şarkılarınızı 200'den fazla dijital müzik servisinde ÜCRETSİZ yayınlayın!

Spotify Apple Music iTunes Deezer Tidal YouTube Music TikTok Instagram Music Shazam dahil 200'ü aşkın dijital müzik platformunda sesinizi duyurun.

Parça Gönderimi

Şarkını hazırla, her şeyi kontrol et, bize ulaştır. Kısa süre içinde 200'ü aşkın dijital müzik platformunda yerini alsın!

Sanatçı Profili

Spotify'da ve Apple Music'te sanatçı profilini oluştur, yönet ve dinleme istatistiklerini takip et!

Şarkılarınızın Spotify, Apple Music, iTunes, Tidal, Deezer, YouTube Music, Amazon Music gibi dijital müzik platformlarında yer almasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Endeavour Records olarak şarkılarınızı (single, albüm, EP) 200'den fazla dijital müzik servisine hiçbir ücret almadan ulaştırıyoruz. 

Şarkılarınız dinlendikçe gelir elde edin!

Dağıtım Süreci

Şarkılarınız hiçbir ekstra ücret ödemeden Shazam'da yer alsın!

Şarkılarınız hiçbir ekstra ücret ödemeden TikTok'ta yer alsın!

Milyonlarca TikTok kullanıcısı şarkılarınızı videolarında özgürce kullansın, şarkılarınız kulaktan kulağa yayılsın.

Instagram Müzik etiketiyle şarkılarınız paylaşılsın.

Şarkılarını dijital müzik platformları, dijital müzik mağazaları, müzik tanıma servislerine ek olarak Instagram ve Facebook'a da ulaştırıyoruz.

Şarkıların hazırsa tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurup şarkılarını bize iletmen!

Şarkılarınızı ücretsiz olarak yayınlamak için butona tıklayın, formu doldurun.
Formu görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayınız.

Dijital Müzik Dağıtımı Nedir?

Yakın zaman öncesine kadar müzik dinleme aracı yaygın olarak CD, kaset ve plak gibi fiziksel ortamlardı. Her ne kadar CD ve plak günümüzde de üretiliyor olsa da bu durum, internet ve mobil cihazların yaygınlaşmasıyla tamamen değişti. Fiziksel ortamların yerini Spotify, iTunes, YouTube gibi dijital ortamlar aldı.

Geçmişte müzik dağıtımı fiziksel olarak yapıldığı için büyük distribütörlere ve yaygın dağıtım ağına ihtiyaç duyuluyordu. Bu durum bağımsız müzisyenler ve yeni başlayanlar için şarkılarını yayınlama konusunda büyük oranda engel oluşturuyordu.

Dijital müzik servislerinin ve dijital müzik dağıtımının yaygınlaşmasıyla, müzik üreten herkes, şarkılarını yüzlerce dijital müzik servisinde yayınlayabilme imkanına sahip hale geldi. Dijital müzik dağıtımı; ürettiğiniz eserlerin günümüzde yaygın olarak kullanılan Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music, Deezer gibi dijital müzik platformlarında yayınlanmasını yani müzik eserinizin bu platformlarda dinleyicilerinizle buluşmasını sağlıyor.

ENDEAVOUR RECORDS olarak single, EP ve albümlerinizi sorunsuz bir şekilde başta Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music, Deezer, Tidal ve Amazon Müzik, Tiktok, Instagram Müzik olmak üzere  dünyanın dört bir yanından 200’ü aşkın dijital müzik platformuna ulaştırıyoruz. Dijital müzik dağıtımı hizmeti sonrasında dinleme istatistiklerini takip ediyor, dijital müzik platformlarındaki bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ediyor, gerekli müdahalelerde bulunuyoruz.

Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Dijital müzik dağıtımı ve tanıtım hizmetlerimiz için yeni sanatçı kabul etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.