Şarkılarınızı 200'den fazla dijital müzik servisinde ÜCRETSİZ yayınlayın!

Spotify Apple Music iTunes Deezer Tidal YouTube Music TikTok Instagram Music Fizy Shazam dahil 200'ü aşkın dijital müzik platformunda sesinizi duyurun.

Parça Gönderimi

Şarkını hazırla, her şeyi kontrol et, bize ulaştır. 3-7 gün içinde 200'ü aşkın dijital müzik platformunda yerini alsın!

Sanatçı Profili

Spotify'da ve Apple Music'te sanatçı profilini oluştur, yönet ve dinleme istatistiklerini takip et!

Şarkılarınızın Spotify, Apple Music, iTunes, Tidal, Deezer, YouTube Music, Fizy gibi dijital müzik platformlarında yer almasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Endeavour Records olarak şarkılarınızı (single, albüm, EP) 200'den fazla dijital müzik servisine hiçbir ücret almadan ulaştırıyoruz. 

Şarkılarınız dinlendikçe gelir elde edin!

  • Sayfanın altında yer alan formu doldurarak bize ulaşın.
  • Parça gönderim formu ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri iletelim.
  • Formu doldurun, parçanızı bize iletin.
  • 200'den fazla dijital müzik platformunda yerinizi alın!

Dağıtım Süreci

Şarkılarınız hiçbir ekstra ücret ödemeden Shazam'da yer alsın!

Şarkılarınız hiçbir ekstra ücret ödemeden TikTok'ta yer alsın!

Milyonlarca TikTok kullanıcısı şarkılarınızı videolarında özgürce kullansın, şarkılarınız kulaktan kulağa yayılsın.

Instagram Müzik etiketiyle şarkılarınız paylaşılsın.

Şarkılarını dijital müzik platformları, dijital müzik mağazaları, müzik tanıma servislerine ek olarak Instagram ve Facebook'a da ulaştırıyoruz.

Şarkıların hazırsa tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurup şarkılarını bize iletmen!

Kapak ve mastering konusunda destek almak istersen formu doldurmadan önce bize ulaşabilirsin.
Şarkılarınızı ücretsiz olarak yayınlamak için butona tıklayın, formu doldurun.

Buton üzerinden formu doldurmakta zorlanıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Dijital Müzik Dağıtımı Nedir?

Yakın zaman öncesine kadar müzik dinleme aracı yaygın olarak CD, kaset ve plak gibi fiziksel ortamlardı. Her ne kadar CD ve plak günümüzde de üretiliyor olsa da bu durum, internet ve mobil cihazların yaygınlaşmasıyla tamamen değişti. Fiziksel ortamların yerini Spotify, iTunes, YouTube gibi dijital ortamlar aldı.

Geçmişte müzik dağıtımı fiziksel olarak yapıldığı için büyük distribütörlere ve yaygın dağıtım ağına ihtiyaç duyuluyordu. Bu durum bağımsız müzisyenler ve yeni başlayanlar için şarkılarını yayınlama konusunda büyük oranda engel oluşturuyordu.

Dijital müzik servislerinin ve dijital müzik dağıtımının yaygınlaşmasıyla, müzik üreten herkes, şarkılarını yüzlerce dijital müzik servisinde yayınlayabilme imkanına sahip hale geldi. Dijital müzik dağıtımı; ürettiğiniz eserlerin günümüzde yaygın olarak kullanılan Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music, Deezer, Fizy gibi dijital müzik platformlarında yayınlanmasını yani müzik eserinizin bu platformlarda dinleyicilerinizle buluşmasını sağlıyor.

ENDEAVOUR RECORDS olarak single, EP ve albümlerinizi sorunsuz bir şekilde başta Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music, Deezer, Tidal ve Fizy olmak üzere  dünyanın dört bir yanından 200’ü aşkın dijital müzik platformuna ulaştırıyoruz. Dijital müzik dağıtımı hizmeti sonrasında dinleme istatistiklerini takip ediyor, dijital müzik platformlarındaki bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ediyor, gerekli müdahalelerde bulunuyoruz.